Meist

OÜ Sinka on asutatad 2000. aastate alguses, kui otsustasime abikaasaga hakata tööd tegema iseenda heaks. Lõime perefirma, mis koondab endas kahte valdkonda: ehitust ja elamuskoolitusi. 

Ehituse valdkonnas olen tegutsenud üle 30 aasta. Olen juhtinud nii suuri riigiobjekte, kui ka väikeste eramute ehitust ja renoveerinud ajaloolisi hooneid. 30-aastaga on kogunenud üksjagu kogemust, suur ehitusalane suhtevõrgustik ja usaldusväärsed koostööpartnerid. Oman ehitusjuht 6 kutsekvalifikatsiooni.

Ettevõtte uus arendussuund on jõulinnakute ehitamine. Nii 10-aastat tagasi ehitasin esimesed turnimispuud tütardele ja pojale oma koduaeda. Need kestavad siiani. Paar aastat tagasi külastasime Prahat. Prahas on palju rohelust ja parke ja iga pargi juurde kuulus kindlasti üks või mitu jõulinnakut. Need olid kogu päeva rahvast täis, hommikupoolikul eakamad, peale lõunasel ajal jagasid linnakut sõbralikult "musklis sportlased" ja turnimishimulised lapsed. Ühed innustasid teisi ja see innustus kandus üle ka minule.  Tänu heale koostööle Bauroc AS ja Rocca al Mare kooliga on tänaseks esimene tšehhide  poolt toodetud kvaliteetne jõulinnak Rocca al Mare kooli õuel püsti ja kõigile spordihuvilistele kasutatav.

Meie headeks koostööpartneriteks on TVS Elekter OÜ , OÜ Salava Grupp, Deandra OÜ, Lustrum OÜ ja  OÜ Jälle&Co. 

Tarmo Pintson
OÜ Sinka ehitusjuht

Kui tunned aga hoopis huvi loovkoolituste ja erinevate õpitubade vastu, siis vaata siia www.orreke.ee